Krčméryho 253/33

976 32 Badín

Stužková slávnosť

Milí priatelia, Vaša stužková slávnosť je udalosť, ktorá sa len tak nedá zopakovať a preto myslite na kvalitu. Pri objednávaní diskdžokeja, kameramana, fotografa je väčšinou rozhodujúcim faktorom cena, no treba si uvedomiť, že nie každý kto má 2000 piesní, kameru, či fotoaparát, je aj profesionál. Zvládnutie tejto udalosti na potrebnej úrovni vyžaduje prax a technológiu, lebo technika je nástroj, ktorý sa len v rukách skúseného profesionála premení na kvalitu.
Naša spoločnosť pôsobí na trhu 26 rokov. Online objednávka ►

Hudobná produkcia – DJ    -   250 €

Naša profesionálna zvuková aparatúra poskytuje kvalitný plný zvuk. Na hovorené slovo používame bezdrôtové mikrofóny. Atmosféru dotvára sada svetelných efektov reagujúcich na hudbu a dymostroj pre zvýraznenie svetelných lúčov.
Práca Dj-a začína už pri generálke programu, pokračuje pustením skladby slávnostného nástupu. Púšťa jemný podmaz pri príhovoroch, dohodnutú skladbu pri stužkovaní, rodičovský, profesorský tanec a príjemné melódie počas večere. Púšťa skladby, džingle podľa dohody v programe. Tanečnými kolami zabáva pozvaných hostí. Púšťa podmaz k čítaniu čas stužiek. O polnoci spolupracuje pri súde, čítaní desatora a rozbíjaní džbánu. Stará sa o dobrú zábavu a príjemú atmosféru počas celej stužkovej slávnosti. O tretej ráno sa Dj rozlúči s budúcimi maturamtami a hosťami.

Svetelná výzdoba

LED - RGB reflektormi nasvietime steny, závesy, stĺpy, klenby, stropy...  Aj z jedálne dokážeme spraviť krásnu a zaujímavú sálu.

Kameraman   - 350 €

Videozáznam zhotovujeme profesionálnou 3CCD kamerou Sony. Záznam následne digitálne spracúvame. Do videozáznamu podľa požiadaviek vkladáme fotografie, hudbu, titulky. Kameraman podrobne prejde s Vami scenár stužkovej a pri strihaní videozáznamu do finálnej podoby budú dvaja zástupcovia triedy asistovať strihačovi priamo u nás v štúdiu.
Prvé zábery začínajú úvodným introm, pečatením triednej knihy. Nasleduje slávnostný nástup, príhovory, stužkovanie, prípitok, rodičovský a profesorský tanec. Pokračujeme programom a tanečnou zábavou, čítaním čas stužiek, polnočným súdom, čítaním desatora a rozbíjaním džbánu. Maturitné video končí zaspievaním pesničky STUŽKOVÁ.
Videozáznam odovzdávame e-mailom ako MPEG vo FULL HD kvalite, za príplatok je možné rozmnoženie na DVD médiá.

Fotograf   -   200 €

Fotografujeme digitálne, fotky následne počítačovo spracúvame. Robíme presný výrez a dolaďujeme farby.
Na stužkovej slávnosti po slávnostnej večeri rozložíme prenosný toto-ateliér s pozadím pre zhotovenie spomienkových fotografií žiakov s rodičmi, priateľmi, profesormi, skupinky…

Videoprojekcia

Na veľkoplošnej obrazovke premietneme pozvaným hosťom úvodné intro - pečatenie triednej knihy, fotografie zo spoločných výletov, barov a z detstva.

V prípade záujmu Vám radi odpovieme na všetky otázky a predvedieme ukážky našej práce.

Cenník

SLUŽBY CENA
Diskdžokej + Sv výzdoba 250 €
Kameraman pečatenie + V 100 €
Kameraman v sále 250 €
Fotograf v sále 200 €

Všetky ceny sú konečné a nepripočítava sa k nim DPH.
V prípade záujmu je potrebné vypísať záväznú objednávku,  zaplatiť zálohu  100,– €  a dátum je Váš.
Záloha sa pri konečnom vyúčtovaní odráta od celkovej ceny.
Ceny platia len pre mestá: Banská Bystrica, Zvolen, Detva, Žiar nad Hronom, Brezno – ostatné mestá + 50 € / doprava.

Harmonogram stužkovej slávnosti

Harmonogram stuzkovej slavnosti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento harmonogram nie je povinný.
Je v ňom oficiálna časť, fotenie na pamiatku, program aj zábava.

Online objednávka ►


Hore