Stužková slávnosť

Milí priatelia, Vaša Stužková slávnosť je udalosť, ktorá sa nedá zopakovať a preto myslite na kvalitu. Zvládnutie tejto udalosti na potrebnej úrovni vyžaduje prax a technológiu. Vaša spokojnosť je dôležitá.

Kameraman PEČATENIE - 140 €
Kameraman V SÁLE - 250 €

Videozáznam zhotovujeme dvomi profesionálnymi kamerami statickou a akčou kamerou.. Do videa podľa požiadaviek vkladáme fotografie, hudbu, titulky... Kameraman podrobne prejde s Vami scenár Stužkovej slávnosti a pri strihaní videa do finálnej podoby budú dvaja zástupcovia triedy asistovať strihačovi priamo u nás v štúdiu.

Prvé zábery začínajú pečatením triednej knihy. Nasleduje slávnostný nástup, príhovory, stužkovanie, prípitok, rodičovský a profesorský tanec. Po večeri na veľkoplošnej obrazovke premietneme pozvaným hosťom pečatenie triednej knihy. Pokračujeme programom a tanečnou zábavou, čítaním čas stužiek, polnočným súdom, čítaním desatora a rozbíjaním džbánu. Maturitné video končí zaspievaním pesničky STUŽKOVÁ.

MATURITNÉ VIDEO SPOMIENKY - 390 €

Maturitné video SPOMIENKY sa odohráva v škole. Účinkujú v ňom všetci profesori, ktorý sa počas štúdia dostali do kontaktu s triedou: riaditeľ, vrátnik, bufetárka, ale aj školník či upratovačky...
Na obrazovke sa striedajú žiaci v triede, pred školou, na chodbe... pri ich typických činnostiach v prestrihu s profesormi a ďalšími účinkujúcimi, ktorý na daného študenta vyťahujú veselé spomienky, zážitky, hlášky, opisujú ich jedinečnosť, tak ako to vidia oni. Skrátka všetko čo im bude na vždy pripomínať jednotlivých študentov. Študenti si tiež zaspomínajú na profesorov a na zážitky z predošlých ročníkov. Video končí príhovorom triedneho profesora. V niektorých prípadoch video môže pokračovať pripnutím maturitných stužiek.
Spracované
video spomienky trvá cca: 90 minút v dvoch vyhotoveniach 4K a FULL HD.
Scenár pre realizáciu maturitného videa SPOMIENKY vypracujeme na mieru pri osobnom stretnutí.Harmonogram stuzkovej slavnosti

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pre upresnenie detailov o Vašich predstavách a priebehu stužkovej je potrebná osobná alebo telefonická konzultácia.
V prípade že Vašu stužkovú budeme realizovať my je potrebné vypísať záväznú objednávku, uhradiť zálohu vo výške 100 € a dátum je Váš.
Záloha sa pri konečnom vyúčtovaní odráta od celkovej ceny objednávky.


Hore