Svadobný servis

Milí priatelia, Vaša Svadba je udalosť, ktorá sa nedá zopakovať a preto myslite na kvalitu. Zvládnutie Svadobného dňa na potrebnej úrovni vyžaduje prax a technológiu. Vaša spokojnosť je dôležitá.

Svadobný kameraman - 490 € 

Svadobné video zhotovujem dvomi profesionálnymi kamerami statickou a akčnou kamerou. Videozáznam následne digitálne spracúvam, do videa vkladám fotografie, hudbu, titulky. Prepracovanou réžiou s 24 ročnou praxou vyrábam ucelený svadobný príbeh.
Svadobné video je svižné a na diváka pôsobí ako film.

Prvé svadobné zábery začínajú u ženícha príhovorom a poďakovaním sa rodičom, pokračujeme presunom k neveste na odobierku. Svadobným sprievodom sa dej dostáva do kostola alebo na radnicu. Nasleduje svadobný obrad a gratulácie. Pokračujeme privítaním v svadobnej sále: zametaním taniera, prípitkom, chovaním sa polievkou a krájaním torty. Presunieme sa na tanečný parket. Mladomanželia zatancujú svoj prvý a potom rodičovský tanec. Ďalej pokračujeme svadobnou zábavou, začepčením nevesty a vykrúcankou. Svadobné video končí zamávaním mladomanželov do kamery.
Súčasťou videa je aj svadobný V I D E O K L I P - krátke svižné 5 minútové video podfarbené hudbou.Pre upresnenie detailov o Vašich predstavách a priebehu svadby je potrebná osobná alebo telefonická konzultácia.V prípade že Vašu svadbu budeme realizovať my je potrebné vypísať záväznú objednávku, uhradiť zálohu vo výške 100 € a dátum je Váš.
Záloha sa pri konečnom vyúčtovaní odráta od celkovej ceny objednávky.


Hore