Svadobný servis

Milí priatelia, Vaša Svadba je udalosť, ktorá sa nedá zopakovať a preto myslite na kvalitu. Zvládnutie Svadobného dňa na potrebnej úrovni vyžaduje prax a technológiu. Vaša spokojnosť je dôležitá.

Svadobný kameraman - 390 €

Svadobné video zhotovujeme dvomi profesionálnymi kamerami statickou a akčnou kamerou. Videozáznam následne digitálne spracúvame, do videa vkladáme fotografie, hudbu, titulky… Dlhoročnou praxou a prepracovanou réžiou vyrábame ucelený svadobný príbeh. Svadobné video je svižné a na diváka pôsobí ako film.

Prvé zábery začínajú u ženícha príhovorom a poďakovaním sa rodičom, pokračujeme presunom k neveste na odobierku. Svadobným sprievodom sa dej dostáva do kostola alebo na radnicu. Nasleduje svadobný obrad a gratulácie. Pokračujeme privítaním v svadobnej sále, zametaním taniera, prípitkom, chovaním sa polievkou a krájaním torty. Presunieme sa na tanečný parket kde si mladomanželia zatancujú svoj prvý tanec.  >>>  Svadobné video končí zamávaním mladomanželov do kamery. Súčasťou videa je aj svadobný videoklip - krátke svižné 5 minútové video podfarbené hudbou.
Svadobné video: 60 - 80 minútový svadobný príbeh.

 + 100 €

>>>  Ďalej pokračujeme svadobnou zábavou, začepčením nevesty a vykrúcankou.
Svadobné video: 90 - 120 minútový svadobný príbeh.Svadobný fotograf - 250 €

Svadobné foto zábery zhotovujeme profesionálnou techniku. Všetky fotografie počítačovo spracúvame.

Svadobné fotenie začíname pred svadbou portrétovým fotením. Pokračujeme fotením na obrade a po obrade fotíme skupinové zábery mladomanželov so svadobnými rodičmi a kamarátmi.
100 upravených záberov. 60/20/20Pre upresnenie detailov o Vašich predstavách a priebehu svadby je potrebná osobná alebo telefonická konzultácia.
V prípade že Vašu svadbu budeme realizovať my je potrebné vypísať záväznú objednávku, uhradiť zálohu vo výške 100 € a dátum je Váš.
Záloha sa pri konečnom vyúčtovaní odráta od celkovej ceny objednávky.


Hore