Krčméryho 253/33

976 32 Badín

Svadobný servis

Milí priatelia, Vaša svadba je udalosť, ktorá sa len tak nedá zopakovať a preto myslite na kvalitu. Pri objednávaní diskdžokeja, kameramana, fotografa je väčšinou rozhodujúcim faktorom cena, no treba si uvedomiť, že nie každý kto má 2000 piesní, kameru, či fotoaparát, je aj profesionál. Zvládnutie tejto udalosti na potrebnej úrovni vyžaduje prax a technológiu, lebo technika je nástroj, ktorý sa len v rukách skúseného profesionála premení na kvalitu.
Naša spoločnosť pôsobí na svadobnom trhu 27 rokov.

 

Svadobný DJ + Svetelná výzdoba   -   250 €

Online objednávka ►
Naša profesionálna zvuková aparatúra poskytuje kvalitný plný zvuk. Atmosféru dotvára sada svetelných efektov reagujúcich na hudbu a dymostroj pre zvýraznenie svetelných lúčov. LED - RGB reflektormi nasvietime steny, závesy, stĺpy, klenby, stropy...  Aj z jedálne dokážeme spraviť krásnu a zaujímavú svadobnú sálu.
Práca Dj-a začína pri príchode mladomanželov do svadobnej sály pustením fanfáty. Púšťa svižný podmaz pri zametaní taniera a príjemné melódie počas večere. Pozve mladomanželov na ich prvý tanec, pokračuje rodičovským tancom a tanečnými kolami. O polnoci spolupracuje pri začepčení nevesty a pri vukrúcanke. Stará sa o dobrú zábavu a príjemú atmosféru počas celej svadby.  O štvrtej ráno sa Dj rozlúči so svadobnými hosťami.

Svadobný kameraman   -   350 €

Online objednávka ►
Svadobný videozáznam zhotovujeme profesionálnou 3CCD kamerou Sony. Videozáznam následne digitálne spracúvame, do videa vkladáme fotografie, hudbu, titulky… Dlhoročnou praxou a prepracovanou réžiou vyrábame ucelený 60 – 80 minútový svadobný príbeh. Svadobné video je svižné a na diváka pôsobí ako film, ktorý sa dá pozerať bez zbytočného pretáčania.
Prvé zábery začínajú u ženícha príhovorom a poďakovaním rodičom, pokračujeme presunom k neveste na odobierku. Svadobným sprievodom sa dej dostáva do kostola, alebo na radnicu. Nasleduje obrad a gratulácie. Pokračujeme privítaním v svadobnej sále, zametaním taniera, prípitkom, chovaním sa polievkou a krájaním torty. Svadobnú zábavu otvárajú mladomanželia prvým tancom a rodičovským tancom, ďalej pokračujeme svadobnou zábavou. O polnoci je začepčenie nevesty a vykrúcanka. Svadobné video končí zamávaním mladomanželov do kamery.
Svadobné videoo dovzdávame, ako 60 – 80 minútový svadobný príbeh MPEG4 vo FULL HD
Za príplatok je možné rozmnoženie na DVD médiá.

Svadobný fotograf   -   250 €

Online objednávka ►
Svadobné zábery zhotovujeme technológiou NIKON. Fotografie počítačovo spracúvame, robíme presný výrez, dolaďujeme farby.
Svadobné fotenie začíname pred svadbou portrétovým fotením. Pokračujeme fotením odobierky u ženícha a u nevesty, obrad, gratulácie, prípitok, zábavu, začepčenie nevesty a vykrúcanku. Počas prestávky na zábave fotíme skupinové zábery mladomanželov so svadobnými rodičmi, kamarátmi a s ostatnými hosťami.
Odovzdávame 300 upravených záberov.

Ponúkame aj službu tlač fotografií s menami mladomanželov a venovaním priamo na Vašej svadbe.
Fotografie môžete darovať svadobným hosťom, ako spomienku na Váš veľký deň.

Svadobný kameraman + Svadobný fotograf - LIGHT   -   490 €

Online objednávka ►
Prvé zábery začínajú u ženícha príhovorom a poďakovaním rodičom, pokračujeme presunom k neveste na odobierku. Svadobným sprievodom sa dej dostáva do kostola, alebo na radnicu. Nasleduje obrad a gratulácie. Pokračujeme privítaním v svadobnej sále, zametaním taniera, prípitkom, chovaním sa polievkou a krájaním torty. Svadobné video končí mladomanželským prvým tancom a zamávaním mladomanželov do kamery.
Svadobné videoo dovzdávame, ako 40 – 60 minútový svadobný príbeh MPEG4 vo FULL HD
Za príplatok je možné rozmnoženie na DVD médiá.

Svadobné fotenie začíname pred svadbou portrétovým fotením. Pokračujeme fotením odobierky u ženícha a u nevesty, obrad, gratulácie, prípitok,  prvý mladomanželský tanec. Nasleduje skupinové fotenie mladomanželov so svadobnými rodičmi, kamarátmi a s ostatnými hosťami.
Odovzdávame 200 upravených záberov.

V prípade záujmu Vám radi odpovieme na všetky otázky a predvedieme ukážky našej práce.Všetky ceny sú konečné a nepripočítava sa k nim DPH.

V prípade záujmu je potrebné vypísať záväznú objednávku, zaplatiť zálohu 100 €  a dátum je Váš.
Záloha sa pri konečnom vyúčtovaní odráta od celkovej ceny.

Ceny platia pre všetky mestá a obce do 100 km od Banskej Bystrice.
Mestá a obce nad 100 km od Banskej Bystrice + 50 € / doprava, účtovaná osobitne.


Hore